Fra NOK 16'350
Inkludert i pakken:
Overnatting en hel uke (syv netter) i kortreiste senger fra Wonderland Beds (Åndalsnes)
Digg afterski snacks etter toppturene
Aperetif før middagen
Etterfulgt av en nydelig tre-retters middag hver kveld
Kjempegode frokoster med hjemmelagde og kortreiste produkter
Nistepakker til turene med varm drikke på egen termos
Badstue etter lange turer i fjellet
Er dere ikke kjent i området?
Vi skaffer skiguide!
Vi anbefaler at du har minimum tre dager med guide for å få MAKS ut av oppholdet og oppleve det beste av Romsdalsfjella. Da rekker man å bli kjent med guiden og kan velge enda bedre turer etter gruppa. Sannsynligheten for å få magiske ski og værforhold blir større til flere dager man har i fjellet!
Vi skaffer skiguide! Ta kontakt på booking@hotelaak.no hvis du ønsker å bestille skiguide.
Hotel Aak ligger i Åndalsnes, midt i mellom Ålesund, Molde og Dombås. Ta toget fra Oslo eller Trondheim til Hotel Aak, eller buss fra Ålesund og Molde. Du får ikke mer behagelig reise enn dette! Transport fra/til Åndalsnes Stasjon og skiturer er ikke inkludert i denne pakken.
Anbefalte togtider til Åndalsnes:
Avreise Oslo S kl 14.02 / Trondheim S kl 15.29
Ankomst Åndalsnes kl 19.32
Avreise Oslo S kl 16.02
Ankomst Åndalsnes kl 21.34
Anbefalte togtider fra Åndalsnes:
Retur Åndalsnes kl 16.30
Ankomst Oslo S kl 22.04 / Trondheim S kl 20.45
Unn deg en uke fyllt av toppturer med full avslapping, god mat og drikke. Hos Hotel Aak ligger alt til rette for å oppfylle ditt vintereventyr!