Fjord og vår
Den 26.-27. mai gjentar vi fjorårets suksess med en ny smaksmeny hos Hotel Aak. Denne gangen er den komponert av vårens friske smaker!

.png)
Ifjor kunne vi by på en smaksmeny basert på de ville smakene fra høsten. Denne gangen er fokuset på grønnsaker, friske råvarer fra havet og de første urtene vi har kunnet sanke fra Romsdalen. Kokkene våre har speidet rundt etter vårens beste smaker, de har sanket og er nå klare for å servere det til dere.
Likt som forrige gang vil det bli servert snacks, apertiff og et par småretter i peisestua. Deretter går vi videre til langbordet der de første rettene vil bli servert. Kvelden vil bestå av rundt 10 retter, som kommer til å inkludere alt fra asparges, hylleblomst, torsk, kamskjell, gran og kveite. Det vil også bli presentert en vinpakke, som er komponert for å passe til rettene.
Vi håper du drar fra oss med mange nye inntrykk - og kanskje noen nye favoritter.
Pris
Pris 1250,- pr. pers. Drikke kommer i tillegg. Vi anbefaler drikkepakken som er laget til kvelden.
Ved bestilling: booking@hotelaak.no. Har du spørsmål, så ring 71 22 17 00.
Ønsker du å overnatte, er du selvsagt velkommen til det. Ta kontakt og så lager vi et fint tilbud. Velkommen til bords!
Ønsker du å bestille denne aktiviteten?
Send forespørsel på å gjøre denne aktiviteten. Spesifiser gjerne når og hvor stor gruppe du ønsker å bestille for.